Taller Baix Camp
Estàs aquí:
Actualitat
»
Contrast
 
Imprimir
 
Grandària del text

Notícies


25 de Abril, 2018


La Fundació Port Aventura ha volgut col·laborar de nou amb el Taller Baix Camp i, com l'any passat, ha regalat entrades als usuaris de la nostra entitat. 

Durant les properes setmanes s’organitzaran diferents sortides en grup al parc temàtic. Ahir ja es va fer la primera visita i els usuaris del Taller Baix Camp van gaudir d’un dia fantàstic, pujant a les atraccions i veient els diferents espectacles que ofereix Port Aventura.

La fundació Port Aventura segueix donant suport a la nostra entitat aquest 2018. L'any passat també ens van regalar invitacions i també vam poder realitzar el nostre calendari solidari a les seves instal·lacions i envoltats dels personatges més coneguts del parc. Fa dos any a més, part de la recaudació del Sopar Solidari que anualment organitza Port Aventura també es va destinar a la nostra associació, uns diners que van servir per adquirir una furgoneta adaptada.